NSAA Home
2018-2019 Girls Soccer District Assignments

Girls District A-1:

Dates: 
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned: 

Girls District A-2:

Dates: 
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned: 

Girls District A-3:

Dates: 
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned: 

Girls District A-4:

Dates: 
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned: 

Girls District A-5:

Dates: 
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned: 

Girls District A-6:

Dates: 
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned: 

District A-7:

Dates: 
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned: 

Girls Subdistrict B-1:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Omaha Duchesne Academy
Omaha Gross Catholic
Omaha Mercy
Plattsmouth
Ralston
 

Girls Subdistrict B-2:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Bennington
Blair
Omaha Concordia
Omaha Roncalli Catholic
South Sioux City
 

Girls Subdistrict B-3:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Elkhorn
Elkhorn South
Omaha Skutt Catholic
Platteview
 

Girls Subdistrict B-4:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Auburn
Conestoga
Nebraska City
Norris
Waverly
 

Girls Subdistrict B-5:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Columbus
Columbus Lakeview
Columbus Scotus
Lutheran High/Norfolk Catholic
Schuyler
 

Girls Subdistrict B-6:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Beatrice
Crete
Lincoln Lutheran/Raymond Central
Seward
York
 

Girls Subdistrict B-7:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Aurora
Hastings
Holdrege
Kearney Catholic
Northwest
 

Girls Subdistrict B-8:

Dates:Apr 29, Apr 30, May 1, May 2, 2019
Site: 
Host School: 
Director: 
Schools Assigned:Gering
Lexington
North Platte
Scottsbluff